Подарунки від народного депутата

Великодень і День Перемоги, без перебільшення, нині найбільш шановані і очікувані свята травня. Кожен сподівається на увагу, тепле, привітне слово, щире привітання. Ці надії сповна здійснилися для багатьох мешканців 195 виборчого округу Черкаської області, чиї інтереси у Верховній Раді України представляє народний депутат Володимир Зубик.
Багато жителів Драбівського, Чигиринського, Чорнобаївського та Соснівського району Черкас не стримували своїх емоцій та сліз вдячності, коли до них напередодні Великодня завітали представники народного депутата В.Зубика, принісши в родини не лише сердечні вітання від Володимира Володимировича, а й запашні, смачні паски. Розчулені господарі щиро дякували за подарунки та переказували народному депутату побажання здоров`я, наснаги, плідної роботи. Ділячись враженнями, зазначали, що приємно вражені такою увагою і турботою парламентаря, і ще раз переконалися в тому, що Володимир Володимирович не забуває про своїх виборців попри зайнятість. Тут доречно зазначити, що в рамках акції «Великодній кошик» святкові паски отримали понад 6 тисяч мешканців виборчого округу 195.
Не можна було дивитися без щему в серці й на ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів війни I групи, коли вони приймали від представників народного депутата Володимира Зубика продуктові набори та теплі вітання з нагоди Дня Перемоги. У сивочолих ветеранів по-молодечому світилися очі, вони не приховували сліз, будучи зворушені такою увагою. Люди зазначали, що все більше переконуються в тому, що здійснили правильний вибір, віддавши свій голос на виборах-2012 саме за Володимира Зубика.