Черкасистандартметрологія: Щороку в області зростає кількість охочих перевірити свої лічильники

Черкасистандартметрологія: Щороку в області зростає кількість охочих перевірити свої лічильники За статистикою ДП «Черкасистандартметрологія», з кожним роком їм приносять на повірку все більше побутових лічильників. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
- З кожним роком кількість лічильників води, які люди здають на повірку, зростає. Люди розуміють, що точність показників лічильника дозволяє їм не переплачувати за комунальні послуги. Якщо протягом 2011 року тільки у наших лабораторіях пройшли повірку 3679 лічильників, то у 2012 – вже 7747, а цьогоріч, лише за 9 місяців – уже 7180, - зазначає директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Ісаєнко.
- У деяких регіонах області вода є особливим дефіцитом – як, наприклад, в Умані. Тож встановлення лічильників дозволяє економити не лише кошти на сплату за воду, але і сам ресурс – і добре, що все більше людей починає це розуміти, - констатує заступник директора ДП «Черкасистандартметрологія» по метрології Сергій Вишник. - Я хотів би застерегти споживачів: сьогодні на ринку у вільному продажу досить багато побутових лічильників води, проте з їх обслуговуванням у подальшому можуть виникати проблеми – через відсутність комплектуючих для ремонту. Зазвичай, ремонту потребує кожен десятий зданий на повірку побутовий лічильник води. Якщо цей ремонт високовартісний – ми пропонуємо людині просто на місці придбати новий лічильник: гроші за роботи з повірки із людини не беремо, а пропонуємо їй лічильник зі знижкою – за 99,48 грн.(київського виробництва, що коштують 110,32 грн.). Вартість повірки лічильника води для споживачів складає 33,36 грн. – і на це зазвичай іде 2 дні.
13.11.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter