У серпні на Черкащині подешевшали овочі, м`ясо й цукор, але подорожчали яйця

У серпні на Черкащині подешевшали овочі, м`ясо й цукор, але подорожчали яйцяГоловне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що індекс споживчих цін у серпні 2013р. до попереднього місяця по Черкаській області становив 99,4%.
На споживчому ринку у серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,3%. Найбільше (на 20,6% та 12,6%) подешевшали овочі та фрукти. На 1,7–0,2% знизилися ціни на яловичину, цукор, молоко, соняшникову олію, маргарин, продукти переробки зернових.
Водночас відчутно (на 8,3%) зросли ціни на яйця. На 2,8–0,4% стали дорожчими рис, масло, кисломолочна продукція, сири, сметана, м’ясо птиці, сало, риба та продукти з риби, езалкогольні напої.
Подорожчання алкогольних напоїв, тютюнових виробів на 0,9% в першу чергу спричинене підвищенням цін на тютюнові вироби на 1,3%.
Ціни у сфері охорони здоров’я зросли на 0,2% за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції на 0,5%.
Зростання цін на транспорт у цілому на 0,2% пов’язано з підвищенням вартості перевезень пасажирським залізничним і автодорожнім транспортом на 2,7% і 0,4% відповідно.
Разом з цим, на 1,4–0,3% знизилися ціни на телефонне обладнання, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, побутову техніку, одяг і взуття.
09.09.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter