"Черкасиводоканал" відвідала делегація з ЮНІСЕФ

"Черкасиводоканал" відвідала делегація з ЮНІСЕФ Як повідомляють у пресслужбі КП "Черкасиводоканал", підприємство відвідала делегація «ЮНІСЕФ».

Підтримка водопровідної галузі в період війни – актуальне і надважливе завдання сьогодення. До її вирішення нині активно долучається чимало благодійних організацій світу. Серед найактивніших – і ЮНІСЕФ. З початку повномасштабного вторгнення цей міжнародний партнер регулярно допомагає водоканалам України задовольнити нагальні потреби у сфері водопостачання та санітарії, надає місцевими комунальникам необхідну технічну підтримку, допомагає із реагентами тощо. Таку важливу і актуальну підтримку неодноразово отримував від благодійників і «Черкасиводоканал».

Так, в рамках меморандуму про співпрацю, нашим комунальним підприємством отримано від фонду ООН (ЮНІСЕФ) потужні бензинові та дизельні генератори.

Також в рамках угоди, фонд допоміг підприємству у придбанні реагентів, які щодня необхідні водоканалу для очищення води.

Оцінити результати співпраці та поспілкуватися про нагальні потреби «Черкасиводоканалу» сьогодні до підприємства знову завітали представники благодійного фонду ЮНІСЕФ. Разом із керівниками водоканалу вони розробили план майбутньої підтримки підприємства.

29.03.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter