У листопаді-2021 на підприємствах Черкащини середня зарплата становила 12 186 грн.

За інформацією Головного управління статистики в Черкаській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2021р. становила 12 186 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і склала 99,3% до жовтня 2021р. та 120,1% до листопада 2020р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: будівництво; сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство; фінансова та страхова діяльність; складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2,0 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; виробництві електричного устатковання; поштовій та кур’єрській діяльності і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.

Денис Сирцов

Провінція
04.01.2022 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter