Рейтинг Міжнародного республіканського інституту: За якістю життя Черкаси - на 9-му місті в Україні

Як інформують у міськраді Черкас, Міжнародний республіканський інститут (IRI) представив рейтинг міст України на основі результатів шостого Всеукраїнського муніципального опитування. Зріз проводився у 24 містах країни. Учасників просили оцінити якість послуг, інфраструктуру і діяльність влади у їхньому місті.

У зведеному рейтингу м. Черкаси посіли 9-ме місце, випередивши такі міста як Київ (18 місце), Дніпро (19), Одеса (14), Львів (10), Рівне (16), Полтава (21) та інші.
Рейтинг Міжнародного республіканського інституту: За якістю життя Черкаси - на 9-му місті в Україні
фото ЧМР

Індекси задоволення жителів Черкас якістю комунальних послуг, інфраструктурою та гуманітарною сферою, у порівнянні з попередніми роками, покращились по всіх напрямках.

Так, майже 80 % містян «відчувають гордість», що вони проживають саме в Черкасах. А 50 % черкасців вважають, що «справи у місті йдуть у правильному напрямку».

За рівнем підтримки дій влади: 46 % опитаних черкасців цілком «схвалюють» діяльність міського голови (тоді як у Києві – 36 %, Рівному – 28 %, Луцьку – 22 %, Полтаві – 13 %).

Підтримують роботу Черкаської міської ради – 38 %, виконавчого комітету – 34 %.

Всеукраїнське муніципальне дослідження МРІ – це комплексний інструмент для моніторингу ключових трендів, змін та індикаторів розвитку міст. Методологія дослідження включає опитування 800 людей у кожному обласному центрі, що становить 19 200 респондентів по всій Україні.

Вибірка будь-якого загальнонаціонального опитування становить близько 2400 респондентів, тож охоплення муніципального дослідження МРІ майже у вісім разів більше.


Кіндрат Булавін

Провінція
20.09.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter