Черкаська міськрада внесла зміни у бюджет міста на 2019 рік

Черкаська міськрада внесла зміни у бюджет міста на 2019 рік Як інформують у міськраді Черкас, депутати внесли зміни у бюджет на 2019 рік.

Відповідне рішення ухвалили під час чергової сесії міської ради, яка відбулася 21 березня. Серед важливих проектів, які підтримали обранці, – зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші поточні питання життєдіяльності нашого міста.

Під час голосування депутати перерозподілили близько 10 мільйонів гривень у бюджеті Черкас на 2019 рік, ще 9 млн грн розподілили з резервного фонду та внесли технічні правки до низки раніше підтриманих пропозицій. «За» це висловилося 23 обранці.

– Ми додали кошти на завершення будівництва близько десяти капітальних об’єктів, – прокоментував представникам ЗМІ міський голова Анатолій Бондаренко. – Зокрема, передбачили фінансування на ремонт вулиці Симиренківської, Першотравневої. Водночас, спрямували ресурс на завершення робіт у залі для занять дзюдо, яку нині облаштовують в приміщенні колишньої тютюнової фабрики (на вул. Благовісній, 170). Збільшення доходів бюджету не відбувалося, усі пропозиції – збалансовані. Мова йшла про перерозподіл у межах департаментів – головних розпорядників коштів.

350 тисяч гривень із комунального підприємства «Дирекція парків» депутати перерозподілили для ремонту житлового будинку на вулиці Максима Залізняка,3. Дах будівлі нині в аварійному стані.

Ще майже 390 тисяч гривень спрямували для облаштування нового світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Чорновола та Чіковані.

Майже 2 мільйони гривень заклали на реконструкцію полігону твердих побутових відходів у районі села Руська Поляна. Це дозволить продовжити його термін експлуатації.

Крім того, депутати збільшили видатки на придбання нових вольєрів для утримання безпритульних тварин.

Під час цього засідання обранці затвердили документи стосовно участі міста в програмі UNICEF «Громада, дружня до дітей та молоді» та ухвалили підтримали проект рішення «Про приєднання Черкаської міської ради до Європейської Енергетичної Відзнаки».

Своїм голосуванням забезпечили й можливість проведення літнього відпочинку дітей (на це виділено 4 мільйони гривень).

Серед іншого в обласному центрі підтримали петицію про необхідність будівництва крематорію.

Також у місті затвердили Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Формування відповідального власника житла» на 2019-2020 роки. На її втілення в бюджеті передбачили близько 10 мільйонів гривень.

На цій сесії обранці затвердили Програму зайнятості населення м. Черкаси на 2019-2023 роки. Її розробили спільно із міським центром зайнятості задля зменшення безробіття.

А ще – затвердили концепцію розвитку міського пасажирського транспорту.

Крім того, депутати проголосували за виділення земельних ділянок для чотирьох учасників АТО, один із яких має інвалідність другої групи.
21.03.2019 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter