2018 року в Черкаській області вироблено 1,7 млрд.кВт·год електроенергії

2018 року в Черкаській області вироблено 1,7 млрд.кВт·год електроенергії Як інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області, щороку 22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики.

У нашій області потреби в електроенергії задовольняють гідро–, теплові та сонячні електростанції. У поточному році усіма типами електростанцій вироблено 1,7 млрд.кВт·год, що на 9,3% більше ніж за січень–листопад 2017 року. При цьому гідроелектростанціями вироблено 51,8% загального обсягу електроенергії, тепловими електростанціями – 48,2%. Частка електроенергії, виробленої сонячними електростанціями, поки що незначна.

Найбільшими виробниками електроенергії в області є філія “Канівська ГЕС” ПрАТ “Укргідроенерго” та відокремлений підрозділ “Черкаська ТЕЦ” ПАТ “Черкаське
хімволокно”.

Котельними та окремими котлами, промисловими утилізаційними установками та електростанціями в області у поточному році вироблено і відпущено загалом 2,7 млн.Гкал теплоенергії, що на 5,3% більше відповідного періоду минулого року.
21.12.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter