У травні в Черкаській області подорожчали хліб, макарони і риба. Подешевшали - яйця, цукор, овочі та рис

У травні в Черкаській області подорожчали хліб, макарони і риба. Подешевшали - яйця, цукор, овочі та рис Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що інфляція на споживчому ринку Черкаської області у травні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем становила 0,1%.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,1%. На 2,6–1,5% підвищилися ціни на маргарин, хліб, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, на 0,7–0,4% – на сало, м’ясо та м’ясопродукти, фрукти, соняшникову олію, безалкогольні напої. Водночас на 10,1% і 7,9% подешевшали яйця та гречані крупи, на 3–1,1% – цукор, кисломолочна продукція, овочі, рис, масло.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 2,2%, у т.ч. тютюнові вироби – на 3,1%, алкогольні напої – на 1%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на каналізацію на 6,9%, водопостачання – на 4,8%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,5%, що викликано подорожчанням амбулаторних послуг на 0,7% та фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,4%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,4% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 1,1%.

Ціни на послуги освіти залишилися без змін.
13.06.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter