За чотири місяці черкащани отримали майже 4 тисячі безкоштовних ключів електронного цифрового підпису

За чотири місяці черкащани отримали майже 4 тисячі  безкоштовних ключів електронного цифрового підписуВ області з кінця травня 2012 року працює Регіональне відділення Центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису, в якому платники податків, які подають звітність в електронному вигляді, можуть безоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису. Про це нагадав голова ДПС у Черкаській області Петро Хукаленко.
– Наша область знаходиться на першому місці в Україні за кількістю виданих ключів, майже 4000 безкоштовних ключів за чотири місяці. Ми запрошуємо тих, хто ще не подає податкову звітність в електронному вигляді, завітати до цього Центру, – наголосив Петро Хукаленко.
Всю необхідну інформацію про роботу Центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису, зразки заповнення відповідних документів та інше можна знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів ІДД ДПС України (www.cskidd.gov.ua), повідомили в державній податковій службі у Черкаській області.
21.09.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter