За 10 днів серпня черкащани отримали понад 200 ключів електронного цифрового підпису

За 10 днів серпня черкащани отримали понад 200 ключів електронного цифрового підпису В області з кінця травня 2012 року працює Регіональне відділення Центу сертифікації ключів електронного цифрового підпису, в якому платники податків, які подають звітність в електронному вигляді, можуть безоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису.
Як повідомив голова Державної податкової служби у Черкаській області Петро Хукаленко, з початку дії цієї послуги черкащани отримали понад 1800 ключів електронного цифрового підпису.
ДПС у Черкаській області нагадує, що Центр працює за адресою м. Черкаси вул. Хрещатик, 235, каб. 108-109.
Всю необхідну інформацію про роботу Центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису, зразки заповнення відповідних документів, графіки роботи та ін. можна знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів ІДД ДПС України (www.cskidd.gov.ua).
“Для тих платників податків, які бажають подавати звітність в електронному вигляді, але не мають для цього технічних можливостей, в усіх податкових інспекціях Черкащини працюють “гостьові комп’ютери”, - зазначає Петро Хукаленко, - і фахівці органів ДПС кожному допоможуть правильно заповнити та подати податкову звітність через Інтернет”.
13.08.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter