DataLife Engine > Спорт > У Черкасах завершився перший обласний зимовий кубок із волейболу сидячи
У Черкасах завершився перший обласний зимовий кубок із волейболу сидячи17-02-2025, 12:40. Разместил: victor |
|
Перший обласний зимовий кубок із волейболу сидячи відбувся на Черкащині. Як інформують у Черкаській ОВА, він зібрав учасників із Черкас, Чернігова, Кривого Рогу, Полтави, Києва та Вінниці.
Участь у змаганням взяли 6 команд. Це понад 60 учасників. Їхній організатор – Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Як нагадав очільник області, минулоріч на Черкащині презентували адаптивні види спорту на загал: волейбол, баскетбол, настільний теніс, стрільба з лука. Тоді отримали неймовірний відгук від ветеранів і ветеранок. За словами учасників змагань, спорт допомагає їм у відновленні після травм – як фізичному, так і психологічному. – Усі негаразди, всі проблеми ми залишаємо за майданчиком, – ділиться ветеран із Черкас Юрій. – Тут заряджаємося енергією та позитивом від спілкування з товаришами, від напарників, колег. Під час будь-яких активностей, зокрема й від волейболу сидячи. Результати дводенного турніру в Черкасах такі: І місце — «Непоборна» (місто Полтава); ІІ місце — «Сила Захисників» (місто Київ); ІІІ місце — «Нескорені — Кривий Ріг»; IV місце — МСК «Дніпро» (місто Черкаси); V місце — «Збірна ветеранів Вінницької області»; VI місце — «Північний форпост» (місто Чернігів). https://www.youtube.com/watch?v=VmzCTbSyNhg Вернуться назад |