"Мавпи" в шоці від "термінаторських" заяв Сисоєвої: "Як мінімум, недолуго, як максимум, злочинно"

"Мавпи" в шоці від "термінаторських" заяв Сисоєвої: "Як мінімум, недолуго, як максимум, злочинно"У БК «Черкаські мавпи» відреагували на останні заяви начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольги Сисоєвої, яка поставила під сумнів доцільність здачі в оренду «Мавпам» баскетбольного майданчику в ПС «Будівельник».
Як інформує прес-служба вільних демократів, від таких заяв Сисоєвої в шоці як керівництво самого «Будівельника», так і «Черкаських Мавп». Клуб справно платить за оренду залу, найбільше наповнюючи таким чином бюджет спорткомплексу. А іншого професійного паркету для баскетболу в Черкасах просто немає.
Володимир Гриценко, директор клубу «Черкаські Мавпи»: «На мою думку, ці заяви, як мінімум, недолугі. Як максимум – мабуть, злочинні. Тому що баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» несе велике соціальне навантаження. Тому що ми виховуємо велику плеяду дітей. Ми забираємо цих дітей із вулиці. Їм даємо щось взамін у вигляді спорту, хороших емоцій, позитиву».
14.11.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter