Замислившись над долею черкаського спорту, Олєчка Сисоєва почали "Мавпам" хвости крутити

Замислившись над долею черкаського спорту, Олєчка Сисоєва почали "Мавпам" хвости крутитиЯк інформує Черкаський прес-клуб, титанічну роботу з розчищення авгієвих стаєн проводить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва. Допитливий розум Олєчки почав думати над тим, як розвивати молодіжний спорт у Черкасах. Виявляється, на заваді стоять «Мавпи»...
- Проаналізувавши ситуацію із розвитком спорту у Черкасах, ми виявили, що спортсменів у нас загнано до підвалів, - констатувала Ольга Сисоєва. - А саме: діти займаються у непристосованих приміщеннях, елементарний ремонт у яких зроблено зусиллями тренерів та батьків. Тож по суті - наша молодь зростає у підвалах, здобуваючи при цьому призові місця та нагороди як на всеукраїнському, так і та міжнародному рівнях.
Ольга Сисоєва зазначила, що на сьогодні завершено огляд практично усієї спортивної бази міста. Під час перевірки палацу спорту «Будівельник», де займаються дитячі спортивні секції, було виявлено, що дітям доводиться тіснитися у маленькій залі, оскільки велику віддано для тренувань «Черкаським мавпам». Тож сьогодні актуальною є перевірка доцільності та рентабельності здачі цього залу в оренду взагалі. Початок ревізії у спортивних закладах міста уже породив незадоволені чутки – зокрема, про втручання у діяльність «Будівельника», з метою «прилаштувати» туди «свою» людину. Незважаючи на те, що керівництво Департаменту освіти права такого втручання у діяльність закладу не має, проводячи лише кураторство його роботи – а призначати на посаду та звільняти працівників є виключно компетенцією керівництва «Будівельника».
11.11.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter