На Олімпіаді в Лондоні до складу Олімпійської збірної України увійдуть кілька черкаських спортсменів

На Олімпіаді в Лондоні до складу Олімпійської збірної України увійдуть кілька черкаських спортсменівЗа інформацією Черкаської ОДА, чимало спортсменів з Черкащани претендують на потрапляння в Олімпійську збірну України, яка братиме участь у ХХХ Літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Олімпійські ігри відбуватимуться в столиці Великобританії з 27 липня по 12 серпня.
Так, до провідної групи кандидатів Федерацією легкої атлетики Черкаської області обрано Наталію Золотухіну – призерку чемпіонатів та кубків України, до перспективної – Юлію Олішевську, срібну призерку чемпіонату Європи з легкої атлетики. Кожен претендент змагатиметься лише в одному виді програми. Зокрема, наші землячки спробують свої сили у двох видах: Наталія Золотухіна – у метанні молота, а Юлія Олішевська – у бігу на дистанції 800 метрів. Обидві спортсменки є майстрами спорту міжнародного класу. Також виборов ліцензію на участь в олімпіаді й легкоатлет Андрій Мартинюк.
За словами заступника начальника управління у справах сімї, молоді та спорту Володимира Римара, виборюють право увійти до збірної, посідаючи призові місця на міжнародних змаганнях інші спортсмени. У деяких видах спорту відбір уже закінчився, у кількох ще триває. Місця в збірній команді України серед стрільців отримали Тетяна Тарасенко, золота призерка з кулькової стрільби 10-ї літньої універсіади, та Сергій Куліш, чемпіон міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної зброї у Німеччині. Представниками в кінному спорті стали чемпіони України Сергій Черних та Андрій Лапигін. Серед боксерів перепустку до команди отримав переможець Кубка України з боксу Олег Прудкий.
20.01.2012 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter