Олєчка Сисоєва зігнала тисячі тьоть і дядь у центр Черкас на парад фізкультурників

Олєчка Сисоєва зігнала тисячі тьоть і дядь у центр Черкас на парад фізкультурників  Як повідомляють у Черкаському прес-клубі, попри негоду Оля Сисоєва таки провела в центрі Черкас запланований парад фізкультурників.
21 вересня із 11 до 16 години на Соборній площі Черкас фехтували, веслували, грали у баскетбол та вправлялися у стрільбі із лука… Спортивне свято «Ярмарок спорту», приурочене до Дня фізичної культури і спорту, зібрало в центрі міста тисячі великих та маленьких черкащан. Глядачам продемонстрували майстер-класи та показові виступи зі всіх видів спорту, яким навчають у черкаських дитячо-юнацьких спортивних школах.
За словами організатора заходу, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольги Сисоєвої, головною метою свята стала популяризація спортивних закладів міста, залучення до спорту школярів та молоді, пропаганда здорового способу життя. Велике спортивне дійство, що має всі шанси стати традиційним, зібрало відомих спортсменів, призерів олімпійських ігор та чемпіонатів, життя яких є взірцем провідної ролі спорту у здобутті життєвих перемог.
23.09.2013 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter