6 спортсменів з Черкаської області братимуть участь в XVII Паралімпійських іграх у Парижі

Як інформують в Інваспорт Черкаси, з 28 серпня по 08 вересня 2024 року, в столиці Франції, пройдуть літні XVII Паралімпійські ігри 2024 року.

Ці ігри вже восьмі літні Ігри за участі спортсменів-паралімпійців незалежної України - лідера світового паралімпійського руху.

За роки Незалежності українські паралімпійці взяли участь у 7 літніх і 7 зимових Паралімпіада та вибороли загалом 613 нагород, з них 472 - на літніх Іграх.
Цьогоріч, національна паралімпійська збірна команда України планує взяти участь у 17 видах спорту, з 22, представлених у програмі ігор Паралімпіади.

Це пара легка атлетика, пара пауерліфтинг, дзюдо, пара стрільба з лука, пара теніс настільний, фехтування на візках, пара стрільба кульова, пара плавання, пара веслування академічне, пара велосипедний спорт, голбол, пара каное, пара триатлон, пара бадмінтон, пара тхеквондо, бочча, волейбол сидячи.

Спортсмени збірної вже здобули 97 ліцензій у 13 видах спорту, це 111 спортсменів (82 чоловіків, 29 жінок). Але ліцензійний процес триває, виборюються ліцензії ще у 4 видах спорту.

Черкаські спортсмени вибороли 6 ліцензій на участь в найголовніших іграх чотириріччя:

Пара легка атлетика – ЗМСУ Данилюк Роман, ЗМСУ Коваль Максим, ЗМСУ Дорошенко Олександр;
Пара каное – ЗМСУ Єпіфанов Владислав;
Пара веслування академічне – МСУМК Котик Дарія;
Фехтування на візках – МСУМК Манько Артем.
11.07.2024 20:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter