У Смілі на Тясмині проходив чемпіонат України з судномодельного спорту

У Смілі на Тясмині проходив чемпіонат України з судномодельного спортуСудномодельний спорт – це технічний вид спорту, в якому проєктують і споруджують самохідні, радіокеровані та інші моделі суден, кораблів і яхт різних класів для спортивних змагань. Проводяться багато змагань, на яких оцінюються реалістичність відтворення, швидкість, маневрування, а також проводять гонки моделей тощо.

Цей вид спорту офіційно визнаний в Україні як неолімпійська дисципліна. Він не є частиною Всесвітніх ігор та Олімпіад, тобто не представлений на цих найбільших мультиспортивних змаганнях планети.

Як інформують у міськраді сміли, з 4 по 7 липня 2024 року в акваторії р. Тясмин відбувся чемпіонат України з судномодельного спорту, моделі FSR (дорослі, юніори).

Мальовничий берег річки Тясмин радо вітав 27 учасників чемпіонату з міст Києва, Харкова, Кропивницького, Вінниці, Дніпропетровської та Черкаської областей, які змагалися в класах моделей FSR-O 3.5, 7.5, 15, 27, FSR-V 3.5, 7.5, 15, 27, 35, FSR-H 3.5.

Протягом трьох днів учасники мали можливість продемонструвати свої вміння, обмінятись знаннями, досвідом і поспілкуватися з колегами-судномоделістами.
Черкаську область на Чемпіонаті України з судномодельного спорту представляло місто Сміла, яке за результатами перегонів у запеклій боротьбі вибороло 6 призових місць в особистих змаганнях. А за підсумками командного заліку команда Черкаської області (м. Сміла) зайняла І місце!
09.07.2024 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter