Найкращим спортсменом Черкаської області в березні-2024 визнано стрільця Сергія Куліша

Найкращим спортсменом Черкаської області в березні-2024 визнано стрільця Сергія Куліша Як інформують у відділенні НОК України у Черкаській області, Сергій Куліш визнаний кращим спортсменом березня-2024 на Черкащині.

Цього разу на таке звання претендували два спортсмени, які продемонстрували високі результати на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Тож комісія розглянула кандидатури стрільця Сергія Куліша та велоспортсмена Ростислава Царана.

Докладніше про здобутки спортсменів у березні:

Заслужений майстер спорту Сергій Куліш узяв участь у двох змаганнях. На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, що проходив 1–2 березня в м. Двор, Угорщина, спортсмен виборов золото в у стрільбі з пневматичної гвинтівки на десять метрів у категорії Air Rifle Trio Men, а також срібло в складі чоловічої команди. В особистому заліку він став шостим. На чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї, що приймав 19–24 березня Львів, Сергій Куліш виборов перемогу в особистих змаганнях у вправі ГП-6, а також посів четверте та п’яте місце в командних змаганнях. Тренує спортсмена Віктор Нагній.

Майстер спорту України Ростислав Царан став учасником Відкритого чемпіонату України з велоспорту, що відбувся в Житомирі 23–24 березня. Атлет виборов дві золоті нагороди – у кросі в індивідуальній гонці та в естафеті на короткому колі. Його тренер – Віталій Степаненко.
10.04.2024 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter