Шкільні ліги: Як проходить районний етап спортивних змагань на Черкащині

Як інформують у Черкаській ОВА, в області триває ІІІ етап національного проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». За першість районів змагаються 445 команд. Зокрема, в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг і спортивне орієнтування. Змагання триватимуть до кінця квітня.

Цього тижня фінали з волейболу та баскетболу пройшли в Уманському, Черкаському та Золотоніському районах. В обласному центрі визначили лідерів із футзалу та баскетболу. Далі шкільні команди змагатимуться на обласному турнірі.

Шкільні ліги: Як проходить районний етап спортивних змагань на Черкащині


Водночас учасники проекту продовжують активну підготовку до наступних етапів змагань. Традиційно команди підтримують амбасадори проекту.

Сьогодні відбулася зустріч баскетболістів Черкаської школи №31 з амбасадором Богданом Кулиничем. Юні спортсмени розповіли про плани, тренування та поділилися враженнями від участі у шкільних лігах.

– Цей проект не тільки про спорт, – наголосив Богдан Кулинич. – А й про дружбу, навчання, підтримку. Згуртовані й об’єднані спільною метою, наші учні готові боротися за першість. Їхня мотивація, щирість і завзятість – приклад для нас, дорослих.

Нагадаємо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.
05.04.2024 20:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter