Юні черкаські легкоатлети здобули низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Юні черкаські легкоатлети здобули низку нагород на чемпіонаті України у Львові За інформацією відділення НОК України в Черкаській області, черкаські легкоатлети здобули низку нагород чемпіонату України у Львові.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2009–2010 року народження відбувся минулими вихідними у Львові.
Черкаські легкоатлети разом із представниками різних регіонів України взяли в ньому участь та вибороли низку нагород.

Кристина Макарова стала чемпіонкою України з бігу на 200 м серед дівчат із результатом 25.81 с. Спортсменка представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Її тренер – Ірина Проценко.

Дмитро Горбівненко виборов золото з потрійного стрибка з результатом 12 метрів 90 см. Дмитро представляє ДЮСШ «Олімп» м. Сміла. Його тренує Катерина Чернявська.

Марія Мостовенко стала бронзовою призеркою зі стрибків у довжину серед дівчат із результатом 5 метрів 20 см. Марія представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготував її тренер Тарас Багалика.
12.02.2024 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter