I етап змагань серед учнів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» триває в Черкасах

I етап змагань серед учнів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» триває в Черкасах Як інформують у ЧМР, у Черкасах триває І етап всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». За ініціативи Президента України Володимира Зеленського вони проходять під гаслом "Разом переможемо".

Баскетбольна команда «Черкаські мавпи» та команда «Обленерго» стали спонсорами змагань. Амбасадорами змагань у Черкасах виступили Роман Данилюк, Богдан Кулинич, Антоніна Саприкіна та Сергій Куліш.

Наразі від нашої громади зареєстровано 243 команди, від області - 2770 команд. Кількість учасників вражає – більше 17 тисяч учнів у І шкільному етапі. Спортсмени змагаються за першість у п'яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг. Кожен заклад вже обрав свій талісман, який буде надихати дітей протягом всіх 5 етапів змагань.

Заявки на участь приймаються до 1 лютого, надалі відбудеться відбір 7 найсильніших команд (2 - баскетбол, 2 - волейбол, 1- спортивне орієнтування, 1- футзал та 1- черлідинг), які протягом березня-квітня позмагаються за чемпіонство на всеукраїнському рівні.
30.01.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter