На Черкащині команди готуються до змагань у Всеукраїнській шкільній лізі

Як інформують у Черкаській ОВА, учасники проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» від Черкащини розпочали активну підготовку до змагань. Це, нагадаємо, масштабний спортивний рух, що стартував в Україні.

Тренування з футзалу команди черкаської школи №34 відбулося за участі амбасадора проекту – чемпіона Богдана Кулинича.

– Мета проекту – залучити учнів до занять спортом, – розповів спортсмен. – Змагання відбуватимуться у п’ять етапів: від територіального до всеукраїнського. Не менш важливим аспектом проекту є психосоціальна підтримка дітей під час війни.

Юні футболісти тренуються завзято. Кажуть: налаштовані лише на перемогу.

– У футзал грали мої друзі, тож я подивився і вирішив спробувати, – ділиться Ілля. – На першому тренуванні сподобалося. Почав захоплюватися і вже рік займаюся. Футбол – це дуже круто!

Як зауважив начальник ОВА Ігор Табурець, усього за кілька днів кількість команд від Черкащини, що долучилася до проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» , вже перетнула позначку в тисячу.

– Один із юних спортсменів сказав, що футбол – це дуже круто! – зауважив очільник області. – Важко не погодитися. Особливо, якщо грати у нього з друзями. Проект і, власне, самі змагання – це про гуртування учнів навколо фізичної активності, спортивної командної роботи та, звісно, психоемоційне розвантаження.

У турнірному переліку, крім футзалу, ще баскетбол, волейбол, черлідинг і спортивне орієнтування.
12.01.2024 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter