Юні каратисти з Черкас та їхній тренер отримали нагороди від міського голови, - ЧМР

Як інформують у ЧМР, нагороди від імені міського голови Черкас Анатолія Бондаренка вручив керівник патронатної служби Микола Добровольський.
Грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови відзначено спортсменів Черкаської обласної федерації окінавського годзю-рю карате-до і рюкю кобудо ДЖУНДОКАН та тренера Андрія Мельника. Їх нагородили за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у м. Черкаси, успішний виступ на чемпіонаті Європи з годзю-рю карате (дорослі, юніори, юнаки, молодші юнаки) ІІ рангу, що відбувався з 14 до 17.09.2023 у м. Льєж, Королівство Бельгія.
Юні каратисти з Черкас та їхній тренер отримали нагороди від міського голови, - ЧМР

«Спорт – це воля, характер, сила. Він потрібен не лише, щоб перемагати, а й для того, щоб загартовувати власний характер, волю, вчитися поважати усіх – тренера, партнера, конкурента. Поважати та любити своє місто, де народилися, навчаєтеся, живете. Завдяки нашим спортсменам прапор міста Черкаси гордо майорить на європейському п’єдесталі перемоги. Бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості та наснаги! А нам усім – якнайшвидшого наближення головної української Перемоги», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.
18.12.2023 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter