У Черкасах відбулася звітна конференція федерації дзюдо та боротьби самбо

У Черкасах відбулася звітна конференція федерації дзюдо та боротьби самбо Як інформують у ЧМР, у Черкасах відбулася звітна конференція федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області. У ній взяли участь президент Федерації, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА Іван Солодкий, начальник відділу фізичної культури і спорту Павло Скворцов; інструктор-методист комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради Людмила Сербин.

Під час заходу президент Федерації Юрій Тренкін прозвітував за 2020-2023 роки. За його словами, незважаючи на складний період, всі заплановані обласні змагання були проведені вчасно та на належному рівні. Протягом 2021-2023 рр. Федерацією організовано та проведено 20 змагань обласного рівня, у яких взяло участь близько 2000 спортсменів.

«Сьогодні дзюдо та боротьбу самбо у Черкаській області відносять до тих видів спорту, які успішно розвиваються. І навіть у ці важкі роки війни, яку росія веде проти України, розвиток цих видів спорту не припинився. Федерація робить все можливе для підтримки спортсменів та тренерів, продовжується підготовка черкаських дзюдоїстів та самбістів до змагань та їх участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних турнірах. Окремо хотів би подякувати Черкаському міському голові Анатолію Бондаренку за підтримку розвитку дзюдо та самбо у обласному центрі», - зазначив Юрій Тренкін.

Потому вручив відзнаки та грошові премії кращим тренерам та спортсменам, які у 2023 році гідно представляли Федерацію на міжнародній та всеукраїнській арені. Дипломом Черкаської міської ради та Почесною грамотою Черкаської обласної ради та Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено переможця номінації «Кращий тренер 2023 року в м. Черкаси» тренера-викладача з дзюдо Володимира Римара.

Тренерів федерації Аллу Назаренко, Олексія Назаренка та Тетяну Мазуку нагородили медалями «За сумлінну працю». Низка дзюдоїстів отримали обласні відзнаки.
06.11.2023 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter