З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Черкасах відзначили юних спортсменів

Як інформують у ЧМР, попри повномасштабне вторгнення росіян в Україну наші діти продовжують розвиватися, займатися спортом та завойовувати призи на різноманітних змаганнях і турнірах. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Черкаській міській раді відзначили юних спортсменів за особистий внесок у популяризацію занять спортом серед дітей та молоді міста, підвищення іміджу Черкас на міжнародній та спортивній аренах.

Міський голова Анатолій Бондаренко вручив подяки міського голови, грамоти виконавчого комітету за спортивні досягнення борцям таеквон-до, футзалістам, велосипедистам та волейболісткам. Відзначено подяками міського голови спортсменів – учасників Чемпіонату Європи з таеквон-до І.Т.Ф. – 2023, який проходив у місті Єзоло, Італія з 17 до 24 квітня 2023 року: Дар’ю Лащенко, Крістіну Гіріченко, Владислава Поліщука та Дмитра Прокіпця. За здобуття призових місць на Чемпіонаті Європи з таеквон-до І.Т.Ф. – 2023 нагороджено грамотами виконавчого комітету спортсменів: Макара Кучера, Дарину Городничу, Артема Білокриса, Юлію Лисенко та Павла Гречка.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Черкасах відзначили юних спортсменів

За здобуття другого загальнокомандного місця на Чемпіонаті України з таеквон-до серед юніорів та дорослих, який проходив з 24 до 26 березня 2023 року в селі Яблуниця Івано-Франківської області відзначено подяками міського голови членів збірної команди Черкаської області з таеквон-до Софію Васьковську, Ангеліну Звягельську, Ірину Третяк, Вадима Підгрушного, Софію Ноздренко та Савелія Лелейкіна.

За здобуття третього загальнокомандного місця збірною командою України на Чемпіонаті Європи з таеквон-до «EUROPEN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP» серед юніорів та дорослих, який проходив в місті Клуж-Напока, Румунія, з 25 до 30 квітня 2023 нагороджено грамотами виконавчого комітету учасників команди «TOP TEAM»: Рената Яковенка, Крістіну Нестер, Дениса Кравченка, Влада Миколаєнка.

За ІІІ місце на Чемпіонаті України U-13 з футзалу (вища ліга), який відбувся з 18 до 20 квітня 2023 року в місті Коломия, нагороджено подяками міського голови спортсменів команди «КДЮСШ-1 м. Черкаси»: Миколу Вовкодава, Нікіту Медведського, Андрія Замогильного, Вадима Семиволоса, Матвія Лисяного, Максима Гусаченка, Кирила Дяченка, Назара Муху, Ліпатова Олександра, Олега Півня, Олександра Кулікова, Максима Кульбачного.

За популяризацію занять спортом серед дітей і молоді міста та значні спортивні досягнення відзначено подяками міського голови велосипедистів КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради: Карину Потьомко, Богдана Потьомка, Ганну Позднякову.

За здобуття ІV місця на Чемпіонаті України «ДИТЯЧА ЛІГА» з волейболу серед дівчат 2010 року народження СЕЗОН 2022-2023 років, який відбувся з 27 березня до 1 квітня 2023 року, м. Чернівці нагороджено подяками міського голови спортсменів команди «КДЮСШ-1 м. Черкаси» Маргариту Павленко, Поліну Яловенко, Аріну Глінську, Кіру Галієву, Кароліну Гриб, Софію Васькевич, Ксенію Шараєвську, Анну Горбатенко та Софію Пилипюк.
02.06.2023 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter