Черкаські Мавпи поступилися Дніпру 81:86

Як інформує прес-служба БК "Черкаські Мавпи", "Черкаські Мавпи" відіграли рівний матч із "Дніпром". Виснажливе та напружене виїзне протистояння завершилося не на користь черкащан - 86:81.

"Мавпи" розпочали матч із кількох атак з середньої відстані від Кольченка та проходів Конате і Максвелла. Але вже до середини чверті "дніпряни" знайшли свій ритм і почали відриватися у рахунку. Завдяки вдалим діям Борова і дальнім кидкам Купера і Тимофеєнка господарі втекли на відстань 10-ти очок. Втім у "Мавп" була на це відповідь в особі капітана. Іван Ткаченко буквально за півтори хвилини реалізував три триочкових кидки поспіль і підтягнув команду в рахунку - 26:21 на користь "Дніпра" після першої чверті.
Черкаські Мавпи поступилися Дніпру 81:86
фото БК "Черкаські Мавпи"

У другій чверті черкасці продовжили розпочате. Хорошу енергію Івана Ткаченка підтримали інші баскетболісти. Спочатку важливі кидки реалізував Максвелл, потім непоганий відрізок на майданчику провів Дарко Балабан. Так, черкасці не відпускали в рахунку, і тримались на близькій відстані до великої перерви - 48:42.

По-перерві у черкасці активізувався Макс Конате, котрий за стартовий відрізок другої половини набрав 7 очок, традиційно трудові атаки реалізовував Дювон Максвелл. Втім "Дніпру" було чим відповісти - Кравцов, Бобров і компанія тримали свою невеличку перевагу.

Погоня черкасців у заключній чверті не склалася. "Дніпряни" грали від своєї переваги, у потрібний момент команда добре відзахищалася. Швидкі атаки "Мавп" господарі зупиняли місцями з фолом, що збивало темп гри. У кінцівці черкасці боролися до останнього, але "Дніпро" у напруженій кінцівці зумів втримати перевагу.

У підсумку 86:81 - "Дніпро" перемагає.

Кіндрат Булавін

Провінція
29.10.2021 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter