Сергія Куліша визнано найкращим спортсменом Черкащини в серпні-2021

За інформацією відділення НОК у Черкаській області, в серпні-2021 претендували на звання найкращого спортсмена Черкаської області три кандидатури: велоспортсмен Віталій Новаковський, борець Олександр Примаченко та стрілець Сергій Куліш.
Сергія Куліша визнано найкращим спортсменом Черкащини в серпні-2021
фото Черкаський спорт

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала досягнення спортсменів та більшістю голосів визначила кращим спортсменом серпня Сергія Куліша. Переможця та його тренера відзначать грамотою та грошовою премією.

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш став учасником ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо. Фінальні змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень серед чоловіків відбулися 2 серпня. Сергій на Олімпіаді посів восьме особисте місце.

Крім того, 12-17 серпня стрілець узяв участь у відкритому літньому чемпіонаті України з гвинтівки та кульової стрільби, що приймала Вінниця. Сергій Куліш виборов перше індивідуальне місце у вправах ГП-мікс, МГ-6, МГ-9, друге індивідуальне місце – у вправі ГП-6. У командному заліку він посів перше місце у вправах МГ-6 та МГ-9, друге місце – у вправі ГП-6. Загалом на його рахунку – 2375 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.

Денис Сирцов

Провінція
09.09.2021 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter