Боксерку Анастасію Ковальчук визнано найкращою спортсменкою червня-2021 на Черкащині

За інформацією НОК у Черкаській області, в червні 2021 року відбулися всеукраїнські та європейські змагання, на яких черкаські спортсмени вибороли призові місця. На звання кращого спортсмена місяця претендували четверо атлетів: легкоатлети Ростислав Голубович і Олексій Кирилін та боксерки Анастасія Ковальчук і Анастасія Шпанюк. Експертна комісія проаналізувала досягнення кандидатів та визначила переможця. Кращою спортсменкою червня стала Анастасія Ковальчук.
Відділення НОК України в Черкаській області відзначить Анастасію та її тренера Вітора Петриченка грамотою та грошовою премією.
Боксерку Анастасію Ковальчук визнано найкращою спортсменкою червня-2021 на Черкащині

Майстер спорту України Анастасія Ковальчук взяла участь у чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років в італійському місті Розетто. Вона виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 57 кг. Анастасія – вихованка Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренує її Віктор Петриченко.
Майстер спорту України Анастасія Шпанюк на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, що відбувся в Італії, виборола третє місце у ваговій категорії 75 кг. Спортсменка – вихованка Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності. Підготував її тренер Андрій Мальований.
12.07.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter