650 учасників взяли участь у 13-му Міжнародному запливі через Дніпро

Черкаси втринадцяте приймали 13-й International Dnipro Swim Marathon – Міжнародний заплив через Дніпро. Як інформують у Черкаській ОДА, цьогоріч 650 учасників з різних регіонів України долали дистанції на відкритій воді. Таку кількість зафіксували вперше – вона найбільша за весь час проведення запливів.

Щороку влітку цей спортивний захід збирає охочих випробувати свої сили під час запливу на Кременчуцькому водосховищі. Як зазначає організатор Олексій Сюткін, причин цьогорічної масовості заходу кілька: насамперед усі організаційні моменти продумані до дрібниць, і учасники знають, що заплив відбуватиметься на найвищому рівні; по-друге, всі стомилися від карантину, тому із задоволенням випробовують себе на свіжому повітрі та спілкуються з однодумцями; крім того, кожен може обрати дистанцію на свій рівень підготовки.
650 учасників взяли участь у 13-му Міжнародному запливі через Дніпро

Цьогоріч уперше відбувся ультразаплив на 20 кілометрів, учасники якого двічі перепливали вздовж найдовшої дамби в Україні. Михайло Перепелиця з Києва першим здолав цю дистанцію. Його час – 4 години 47 хвилин 14 секунд. Він проплив від Черкас до Благодатного і у зворотному напрямку.

Крім того, учасники пливли Дніпром на дистанціях у 10 км, 5 км, 3 км, на дружній естафеті 5 по 5 км та у двох запливах на 800 м для дітей та дорослих. Учасники 10-кілометрового запливу та естафети стартували з лівого берега Дніпра, учасники 5-кілометрового запливу та другої частини естафети – з Панського. Старт запливу на 3 км відбувався з корабля.

Голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда також узяв участь у 13-му International Dnipro Swim Marathon. Цього разу він здолав дистанцію у 800 метрів та увійшов у п’ятірку кращих.

Також вперше відбувся eMatras – новий фановий заплив на матрацах та надувному інвентарі.
12.07.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter