"Ігри Нескорених" вперше були проведені в Черкасах

"Ігри Нескорених" вперше були проведені в Черкасах За інформацією міськради Черкас, понад сотні бійців, які зазнали травм у російсько-українській війні, взяли участь у Іграх Нескорених цими вихідними. Уперше національні змагання проходили за межами столиці й саме в нашому місті. Першість виборювали в дев'яти дисциплінах – бігові на 100, 400 та 1 500 метрів, штовханні ядра, метанні диску, стрибках у довжину, жимі лежачи, веслування на тренажерах та у велоспорті.

Офіційний старт змаганням дав міський голова Анатолій Бондаренко. Він побажав успіхів учасникам та підкреслив: кожен із ветеранів – уже переможець.

– Для нашого міста велика честь приймати таку важливу спортивну подію – змагання патріотів, які поклали своє здоров’я заради мирного неба в нашій країні. Ваша міць, яку ви проявляєте і під час змагань, і на фронті, заслуговує на безмежну повагу, – зазначив міський голова у своєму вітальному слові. – Кожен із вас – приклад для наслідування, через біль та виснажливу роботу над собою ви загартовуєте не тільки тіло, м’язи, а й характер. Ви ті люди, які власним досвідом демонструють непереможний дух, надихають кожного українця ніколи не здаватися і йти тільки вперед.

Серед учасників були представники Київської, Львівської, Дніпропетровської, Чернігівської, Рівненської, Хмельницької, Миколаївської, Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Одеської, Херсонської, Чернівецької, Сумської, Харківської, Івано-Франківської, Донецької, Вінницької, Запорізької та Полтавської областей.

Черкаський регіон представляли 18 ветеранів із Чигирина, Канева, Жашкова та безпосередньо із обласного центру.

Координаторка «Ігор Нескорених» Оксана Горбач наголошує, що одночасно зі спортивною складовою, це ще й соціальний захід для поранених бійців, їхніх сімей та друзів.

– Ми популяризуємо спорт, як ефективний спосіб фізичної реабілітації ветеранів війни. Ось тут на спортивних майданчиках учасники реалізуються. Вони знову змагаються, знову захищають честь свого мундиру, тільки вже на спортивному полі. Повернення вправності тіла є дуже важливим для ветеранів. Водночас, це спосіб формування спільнот з ветеранів та членів їх родин для соціалізації в мирному житті, – розповіла координаторка. – Те, що ми виїхали в регіони, унікальним чином поєднує ці дві ідеї.
29.06.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter