13 червня в Черкасах перекриватимуть рух центральними вулицями через напівмарафон "Нової Пошти"

13 червня в Черкасах перекриватимуть рух центральними вулицями через напівмарафон "Нової Пошти" Як інформують у міськраді Черкас, у зв’язку з проведенням спортивно-масового заходу «Черкаси Нова Пошта» (напівмарафон) у Черкасах на деякий час перекриватимуть рух. Рішення про тимчасову заборону руху транспортних засобів ухвалив черкаський міськвиконком.

Заборона діятиме на час проведення змагань з бігу з 7.45 до 13.30 години 13 червня 2021 року:

1. Бульваром Шевченка між вул. В’ячеслава Чорновола та вул. Героїв Чорнобиля, не обмежуючи проїзд по вул. В’ячеслава Чорновола та вул. Героїв Чорнобиля;

2. Вулицею Смілянською між бульв. Шевченка та вул. Хрещатик;

3. Вулицею Хрещатик між вул. Байди Вишневецького та вул. Смілянською не обмежуючи проїзд по вул. Байди Вишневецького.

Організатору заходу «Черкаси Нова Пошта» (напівмарафон) доручили встановити необхідні дорожні знаки, схеми об’їздів та огородження, погоджені з управлінням патрульної поліції в Черкаській області, а управлінню патрульної поліції в Черкаській області – забезпечити безпеку руху транспорту і пішоходів на вказаних відрізках у міру проведення забігів учасників спортивно-масового заходу «Черкаси Нова Пошта» (напівмарафон); і пропуск громадського транспорту вул. Байди Вишневецького, при умові забезпечення безпеки руху.
02.06.2021 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter