В Умані заплановано будівництво багатофункціонального спортивного комплексу

Один зі “спортивних магнітів” з’явиться в Умані. Як інформують у Черкаській ОДА, багатофункціональний спортивний комплекс по вулиці Кизила Андрія, 12 зведуть коштом держбюджету, бюджету Уманської міської територіальної громади при співпраці з депутатом-мажоритарником від округу № 200 Антоном Яценком. Загалом 11 об’єктів в різних областях України побудують цьогоріч за програмою Президента «25 спортивних магнітів».
В Умані заплановано будівництво багатофункціонального спортивного комплексу

Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури – 800 млн гривень. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Багатофункціональні спортивні комплекси, басейни, льодові арени, палаци спорту були відібрані комісією Мінмолодьспорту до складу якої увійшли також народні депутати України. Серед відібраних проектів – спортивні об’єкти на яких буде проведена реконструкція або будівництво. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом», – наголосив Вадим Гутцайт.
01.06.2021 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter