Поліцейський з Черкас Олег Матвєєв переміг на чемпіонаті Департаменту поліції охорони з самбо

За інформацією управління поліції охорони ГУНП у Черкаській області, поліцейський охорони Черкащини Олег Матвєєв посів 1 місце на Чемпіонаті Департаменту поліції охорони з боротьби самбо

17-19 травня в Полтаві пройшов Чемпіонат Департаменту поліції охорони з боротьби самбо серед органів поліції охорони. Свою майстерність продемонстрували близько 140 спортсменів з 27 команд управлінь поліції охорони України.
Поліцейський з Черкас Олег Матвєєв переміг на чемпіонаті Департаменту поліції охорони з самбо

Команду Управління поліції охорони в Черкаській області представили: капітан поліції Сергій Городничий, старший сержант поліції Олег Матвєєв, сержант поліції Сергій Мінченко, капрал поліції Павло Чернобельський, старший лейтенант поліції Юрій Потьомкін та старший сержант поліції Дмитро Кобзев. Правоохоронці показали гідний рівень підготовки.

Зокрема, у ваговій категорії до 88 кг перемогу виборов старший сержант поліції Олег Матвєєв. На службі в поліції охорони він більше 16 років. За цей час зарекомендував себе не тільки як спортсмен та професіонал своєї справи, а й добрий друг та надійний колега.
20.05.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter