Parimatch Foundation провів у Черкасах інклюзивне футбольне тренування для дітей

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation продовжує розширювати географію. 15 травня інклюзивні тренування з футболу для дітей в рамках Всеукраїнської комплексної програми фонду “Так, я можу!” відбулися у Черкасах.

До тренування долучилися десятки дітей, які вже понад чотирьох місяців тренуються у Черкасах. Для дітей це був перший досвід гри на футбольній арені, вони вийшли на поле, щоб зіграти з професійними гравцями ФК “Черкаський Дніпро”. Перед тренування дітям були вручені подарунки.

Регіональними партнерами проекту виступив благодійний фонд “Чемпіони по життю”.

Також варто відзначити, що зайняття провів відомий гравець, воротар Національної паралімпійської збірної команди України Богдан Кулинич. Не так давно, на XV літніх Паралімпійський іграх 2016 року в Ріо-де- Жанейро, Богдан разом з командою вибороли золоті медалі та стали паралімпійськими чемпіонами. Крім того Богдан чемпіон світу та Європи. І ось тепер він демонструє свою майстерність та ділиться досвідом вже як наставник.

Програма “Так, я можу!” спрямована на те, щоб заохочувати дітей займатися спортом та створювати для цього всі необхідні умови, щоб спорт був однаково доступним для всіх. Проект чудово зарекомендував себе торік і у 2021-му міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation запланував відкрити інклюзивні спортивні групи ще в 10 регіонах України й залучити до занять щонайменше 300 дітей з інвалідністю.
17.05.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter