"Черкаські Мавпи" поступилися "Будівельнику" 83:99

"Черкаські Мавпи" поступилися "Будівельнику" 83:99 "Черкаські Мавпи" не зуміли розмочити сезонну серію з "Будівельником". Як інформують у прес-службі БК, черкащани поступилися 83:99.

Мавпи чудово увійшли в гру. Черкасці зусиллями Райта і Джонса вже в середині першої чверті вели у рахунку в 11 очок. Їм вдалося реалізувати 7 з 9 пострілів і 4 з 4 штрафних. Проте, за подальші 5 хвилин підопічні Максима Міхельсона закинули лише один раз. Цим скористався Будівельник і не просто скоротив відставання, але забрав 10-хвилинку до свого активу – 27:24.

Друга чверть стала ключовою у матчі. Кияни на фоні успіху в кінці першої 10-хвилинки здійснили потужний ривок, який завершився вже з сиреною, яка сповіщувала про кінець першої половини. "Будівельник" відірвався на відстань у 22 очки.

Після відпочинку підопічні Максима Міхельсона мобілізувалися і видали найрезультативнішу чверть у матчі серед обох команд – 31 набраний бал. Команда завдяки хорошим злагодженим діям здійснила ривок і сокоротила відставання до 9-ти очок. Але не надовго. Гравці Будівельника зібралися із силами і повернули собі перевагу.

В заключній частині колективи продемонстрували рівну боротьбу, про що символізує її рахунок – 18:18. Та це було лише на користь киян. Як підсумок, перемога Будівельника – 99:83.
19.04.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter