Чемпіонат з функціонального багатоборства серед правоохоронців пройшов у Черкасах

За інформацією ГУНП у Черкаській області, на території пляжу «Пушкінський» відбувся чемпіонат з функціонального багатоборства серед поліцейських області. Переможці отримали медалі, кубки та грамоти.

За сприяння громадської організації «Черкаський спортивний клуб поліції» та Федерації функціонального багатоборства в Черкаській області на території пляжу «Пушкінський» відбувся чемпіонат з функціонального багатоборства серед правоохоронців. У чемпіонаті взяли участь сім збірних команд відомств Черкаської області. Змагання тривали майже 5 годин. Боротьба за першість між суперниками була напруженою та динамічною. Кожен з учасників продемонстрував неабияку силу та незламне прагнення до перемоги.
Чемпіонат з функціонального багатоборства серед правоохоронців пройшов у Черкасах

Завдяки мужності, витривалості та високій підготовленості почесне перше місце посіла збірна команда батальйону поліції особливого призначення.

Друге місце виборола команда спецпідрозділу КОРД, бронзовими призерами чемпіонату стала команда управління кадрового забезпечення та тренінгового центру.

Начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко та президент Федерації функціонального багатоборства в Черкаській області Олексій Назаренко привітали переможців та нагородили їх грамотами, медалями та кубками.
12.04.2021 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter