14 березня в черкаській філармонії відбудеться зустріч з бронзовою призеркою Олімпіади-2016 Анною Різатдіновою

14 березня в Черкасах відбудеться перша зустріч із серії благодійних заходів у форматі public talk. Черкащан запрошують на зустріч із Анною Різатдіновою – бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонкою світу із вправ з обручем, багаторазовою призеркою чемпіонатів світу та Європи.

Як інформують у Черкаській ОДА, таку зустріч ініціює дружина голови Черкаської ОДА Єлизавета Юрушева та ГО «Сила дівчат». Захід благодійний. Усі зібрані кошти будуть передані до Черкаського обласного центру дитячої онкології і гематології.
14 березня в черкаській філармонії відбудеться зустріч з бронзовою призеркою Олімпіади-2016 Анною Різатдіновою

«Такі події будуть у нас регулярними. Моя дружина Єлизавета Юрушева запускає соціальний проект у Черкасах «Сила дівчат». Усе для того, щоб об’єднати активних жінок та допомогти в пошуках власної реалізації», – відзначає голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Анна Різатдінова розповість про історію свого успіху і поговорить про «силу дівчат».

Захід відбудеться 14 березня о 15:00 у Черкаській обласній філармонії. Взяти участь у благодійному public talk можна, придбавши квитки в касі Обласної філармонії або ж на Karabas.com.
12.03.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter