Традиційний Черкаський SUP Фест відбудеться 12 червня

Як інформує обласна федерація SUP-веслування та серфінгу, фестиваль, що об’єднує профі та аматорів веслування стоячи на SUP-борді і дарує безліч розваг та якісний пляжний відпочинок, цьогоріч відбудеться 12 червня. Традиційною локацією фесту стане місцевий пляж «Живчик» у Черкасах і традиційно – вхід для всіх охочих вільний. Про це повідомляють організатори заходу, активісти команди Dnipro SUP Team.

– Черкаський SUP Фест цього року святкує маленький ювілей: нам 3 роки. Ні, ми не влаштовуватимемо гучних іменин із цього приводу і не роздуватимемо масштаби. Нам важливо створити для кожного класне місце для старту в літо, для пірнання у SUP-культуру і, зрештою, відмінного від усіх шаблонів культурно-спортивного відпочинку на пляжі. Хочемо ще раз показати всім, і гостям міста, і його жителям, що SUP Фест – це фестиваль для кожного, хто любить гнатися наввипередки з вітром на SUP-борді, кому важливо разом із нами створювати власні незабутні емоції і розвиватися, – говорить співзасновник команди Dnipro SUP Team та організатор Черкаського SUP Фесту Любомир Коломієць.
Традиційний Черкаський SUP Фест відбудеться 12 червня

Основна мета фестивалю – об’єднати прихильників здорового способу життя та активного відпочинку, долучити до SUP-культури й відкрити туристичні можливості Черкащини.
23.02.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter