Єлизавета Сікало визнана найкращою спортсменкою січня в Черкаській області

Єлизавета Сікало визнана найкращою спортсменкою січня в Черкаській області Єлизавета Сікало визнана кращою спортсменкою січня-2021 на Черкащині. Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

У січні відбулася низка змагань всеукраїнського рівня з різних видів спорту. Черкаські спортсмени взяли участь у чемпіонатах та турнірах і вибороли нагороди. На звання кращого спортсмена за підсумками минулого місяця претендували четверо спортсменів: легкоатлети Олексій Поліщук і Ростислав Голубович, Олександр Примаченко (греко-римська боротьба) та Єлизавета Сікало (стрільба з лука). Експертна комісія проаналізувала їхні результати та голосуванням визначила переможця. Кращою спортсменкою січня-2021 року визнана Єлизавета Сікало.

Відділення НОК України в Черкаській області відзначить Єлизавету та її тренера грошовою премією.

Майстер спорту України Єлизавета Сікало взяла участь у чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, що приймав Харків з 25 до 30 січня. Єлизавета виборола третє місце з олімпійського лука серед дорослих, її конкурентами були 47 учасників. Результат спортсменки – 200 очок. Єлизавета – вихованка Черкаської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Тренує спортсменку Наталія Калініченко.

Кандидат в майстри спорту Олексій Поліщук взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся 27-28 січня в місті Суми. Олексій став чемпіоном України серед юніорів у стрибках у довжину. Спортсмен – вихованець Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Тренує його Василь Козюра. Результат Олексія на змаганнях – 150 очок.

Кандидат в майстри спорту, легкоатлет Ростислав Голубович також став учасником чемпіонату України з легкої атлетики в Сумах. Він виборов «золото» чемпіонату серед юніорів з бігу на 400 метрів. Ростислав – вихованець Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, на змаганнях набрав 150 очок.. Підготував спортсмена тренер Олександр Старовойтов.
08.02.2021 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter