Кількість перспективних спортсменів у Черкасах, яким виплачуватимуть стипендії, зросте до 70-ти

Як інформують у міськраді Черкас, перспективних черкаських спортсменів і далі заохочуватимуть грошовими преміями. Їхню кількість планують збільшити до 70. Сьогодні виконавчий комітет на своєму засіданні погодив проект, яким вносяться зміни до рішення «Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам м. Черкаси». Остаточне слово – за депутатами.

Стипендії розподілені на кілька груп. Кожного місяця, за результатами розгляду претендентів спеціально створеною комісією, стипендію виплачуватимуть 15 провідним спортсменам та 15 їх тренерам (у розмірі 2,5 мінімальних заробітних плат), 5 спортсменам із інвалідністю (у розмірі 1,2 мінімальних заробітних плат), ще 25 перспективним спортсменам та 10 спортсменам командних ігрових видів спорту.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігоря Волошина, свого часу Черкаси стали одним із перших міст в Україні, де запровадили таку ініціативу для заохочення спортсменів. Розпочинали з 20 стипендій, тоді її виплачували в розмірі 2 тисячі гривень.

– У нашому місті живе й тренується достатньо велика кількість талановитих спортсменів, чемпіонів та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань, – прокоментував Ігор Волошин. – Нам хотілося б, аби вони надалі залишались у Черкасах та прославляли наш обласний центр своїми досягненнями.

Заступниця міського голови Анастасія Чубіна під час виконкому запропонувала збільшувати кількість стипендіатів поступово в межах наявного фінансового ресурсу.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко підкреслив, що ця програма потрібна Черкасам.

– У нас є багато спортсменів та тренерів, які чесно заслуговують на цю стипендію, – наголошує Сергій Олександрович. – Ми повинні всіляко підтримувати їх та допомагати їм на шляху до нових спортивних перемог.
28.01.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter