У Черкасах розпочато набір на заняття з футболу для дітей з інвалідністю

У Черкасах розпочали набір на заняття з футболу для дітей з інвалідністю віком від 6 до 13 років. Як інформують у міськраді Черкас, про це повідомив директор муніципального спортивного клубу «Дніпро» Юрій Гончаров.

Безкоштовні тренування проводитиме український футболіст-воротар, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, майстер спорту України міжнародного класу з футболу Богдан Кулинич.

«Цей проект ми розпочинаємо у рамках співпраці із Parimatch Foundation. Вони будуть надавати усе необхідне для занять футболом. Ми – надаватимемо місце для тренувань. Тепер набираємо бажаючих займатися», - зазначив Юрій Андрійович. За його словами, дізнатися детальнішу інформацію і записатися на тренування можна за телефоном: (097) 581 76 16.

Зазначимо, футбол у Черкасах є одним з пріоритетних видів спорту. Щорічно футболісти змагаються на турнірах за Кубок міського голови. А нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко, директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров та президент ФК «ЛНЗ» Андрій Полтавець підписали меморандум про співпрацю між муніципальним спортивним клубом «Дніпро» та футбольним клубом «ЛНЗ». Цим закріпили спільні амбітні наміри – вивести черкаський футбол у Прем’єр-лігу.
18.01.2021 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter