У Черкасах завершено змагання за Різдвяний Кубок мера з футболу

У Черкасах завершено змагання за Різдвяний Кубок мера з футболу 5 січня у Черкасах завершився Різдвяний Кубок мера з футболу. У змаганнях, які тривали кілька днів, взяли участь шість команд. Про це інформують у міськраді Черкас.

Володарем Кубка стали гравці СДЮСШОР-Чайка U-16. Другими в турнірі стали футболісти із ДЮСШ «Дніпро-80» U-17, третю сходинку посіли гравці команди ДЮСШ «Дніпро-80» U-16, четверту – «Дніпро» U-17, останніми стали СДЮСШОР-Чайка U-17.

У останній грі перемогу здобула команда «Міська Влада», проте вони вирішили фінішувати поза конкурсом, тому команда отримала відзнаку у статусі сильного учасника змагань.

В урочистій церемонії нагородження взяли участь міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міської ради Юрій Тренкін, керівник змагань Андрій Фощій та спортивний директор ФК ЛНЗ Василь Гречаний.

"Щиро вітаю переможців та дякую усім учасникам за чудову гру.

Спорт – це не обов’язково першість на всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах, це, в першу чергу, дисципліна, відповідальність, рішучість, вміння досягати результату в команді, витривалість та сила духу.

Різдвяним Кубком мера ми розпочали наш спортивний рік. І мені приємно, що подібні турніри в нашому місті стають традиційними. Впевнений, що завдяки ним усе більше людей приходитимуть у спорт та розвиватимуть у собі найкращі якості.

Дякую усім організаторам, титульному спонсору змагань за видовищну й емоційну гру, а ще — за можливість об’єднати черкасців навколо футболу", - підбив підсумки Анатолій Бондаренко.
11.01.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter