У першому матчі 1/8 Кубку Україні "Черкаські мавпи" в гостях переграли харківський "Політехнік" 88:64

У першому матчі 1/8 Кубку Україні "Черкаські мавпи" в гостях переграли харківський "Політехнік" 88:64"Черкаські Мавпи" стартували у Кубку України. У Харкові підопічні Максима Міхелсьона зіштовхнулися із непоганим супротивом з боку "Політехніка", але клас черкасців дався взнаки. Як інформує прес-служба черкаської команди, "Мавпи" здобули перемогу з переконливою перевагою - 64:88.

"Черкаські Мавпи" зі старту матчу окреслили свої амбіції у матчі. Перші хвилини пройшли під знаком Антона Дзюби, форвард швидко набрав шість очок, допомагав йому у фарбі Дмитро Скапінцев. Так, "Мавпи" вже до середини чверті мали двозначну перевагу. Це дозволило Максиму Міхельсону використовувати широку ротацію. Дебютував за "Мавп" у сезоні і Діон Райт, котрий одразу набрав перші очки. Черкасці переконливо діяли на щитах, збираючи м'ячі як в захисті, так і нападі. "Мавпи" збільшували свою перевагу, однак Рафаїл Хрисостоміді своїм базером скоротив відставання до 9-ти балів - 18:27.

До середини другої чверті у "Мавп" зіграли всі баскетболісти із заявки. Нарешті дебютував за "Мавп" і Кемерон Джонс. Втім у другому періоді розбігтися і втекти в рахунку черкасцям не вдавалося. Гра стала менш результативною, господарі не давали "Мавпам" збільшувати відрив - 30:40.

У третій чверті ситуація на майданчику кардинально не змінилася. Харків'яни непогано рухали м'яч та відпрацьовували у захисті. За рахунок цього і трималися в рахунку. У "Мавп" же було багато помилок і втрат. Через це, різниця у матчі лишалася без змін.

На початку четвертої чверті господарі паркету взагалі наблизилися на відстань шести очок - 55:61. Однак черкасці швидко повернули собі свою перевагу. У важливий момент кураж піймав Діон Райт, котрий добре відпрацював на обох боках майданчику і за рахунок індивідуальний дій набирав чимало очок. Харків'яни ж не витримали такого тиску й дістати вже не зуміли. У підсумку 64:88, "Мавпи" мають комфортну перевагу перед другою грою.
03.12.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter