Патріотичний марафон «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся в Черкасах

Як інформують у відділенні НОК у Черкаській області, в Черкасах відбувся патріотичний марафон «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Долучилися до такого забігу аматори, професійні спортсмени та учасники бойових дій. Загалом участь взяли близько 150 учасників.

Стартували учасники забігу від розважального комплексу «Бочка» та фінішували в центрі міста – біля пам’ятника борцям за волю України.
Патріотичний марафон «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся в Черкасах

Кожному учаснику марафону разом з номером присвоювалося ім’я загиблого воїна-захисника.

«На номерах бігунів відзначено прізвище та ім’я загиблого Героя. Таким чином кожен учасник несе на собі ім’я людини, яка ціною свого життя захистила нас. Прошу збережіть ці номери, знайдіть інформацію про цього Героя, дізнайтеся більше про нього. Таким чином ви вшануєте пам’ять цієї людини. Вдячний професійним спортсменам, спортсменам-аматорам та ветеранам російсько-української війни, які долучилися до цього заходу», – відзначив голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

Під час відкриття марафону він також згадав про авіакатастрофу військового літака на мирній території, яка відбулася вчора, та загибель курсантів, котрі брали участь у військових навчаннях.

Після пробігу учасники вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам’ятника.
28.09.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter