19 вересня в Черкасах відбудеться міський легкоатлетичний пробіг

19 вересня в Черкасах відбудеться міський легкоатлетичний пробіг Як інформують у міськраді Черкас, 19 вересня у Черкасах проведуть міський легкоатлетичний пробіг. Участь у ньому планують взяти до півтисячі черкасців.

На час проведення забігу буде тимчасово перекритий рух транспорту у центрі міста. Зокрема, рух транспорту буде заборонено по ходу руху колони бігунів такими вулицями:

• з 9.30 до 12.30 бульв.Шевченка між вул.Можайського та вул.Вячеслава Чорновола;
• з 06.00 до 14.00 вул.Лазарєва між бульв.Шевченка та вул.Хрещатик на час облаштування стартового містечка та зони нагородження учасників забігу.

На час проведення забігу рух тролейбусних маршрутів на відрізку проведення змагань бульваром Шевченка здійснюватися не буде. Об’їзд міських автобусних маршрутів здійснюватиметься вулицями Можайського, Надпільною, Благовісною, В`ячеслава Чорновола.

Варто зазначити, що цей забіг - один з запланованих заходів, приурочених до відзначення Дня міста Черкаси. Більшість святкових масових заходів рішенням місцевої комісії ТЕБ і НС у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації були перенесені на більш сприятливий період.
15.09.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter