ОДА: На Черкащині триває будівництво чотирьох стадіонів

У рамках програми «Велике будівництво», ініційованої президентом України Володимиром Зеленським, на Черкащині триває будівництво чотирьох стадіонів. Про темпи робіт інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Так, нині завершується будівництво стадіону обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Проєктом на 2020 рік передбачається облаштування спортивних майданчиків, зокрема секторів для стрибків у висоту, метань спису, штовхання ядра; футбольного поля, бігової доріжки по колу. Навколо футбольного поля передбачене полотно для бігових доріжок на якому облаштовують 4 бігових доріжки – на дистанції 60, 100, 400 та 1000 метрів. Нині на стадіоні збудовані глядацькі сидіння на трибунах та павільйону для спортивного інвентарю.
Також у рамках «Великого будівництва» відбувається капітальний ремонт спортивного комплексу комунального закладу Кам’янський ліцей № 1. Нині проведені такі роботи: встановлення міні-футбольного поля з синтетичним покриттям розміром 42×22 метри. Облаштовано волейбольно-баскетбольний майданчик розміром 30×17 метри. Проведено капітальний ремонт спортивної будівлі (роздягальні, душові та дах), а також встановлено спортивний антивандальний майданчик на 11 вуличних тренажери.
ОДА: На Черкащині триває будівництво чотирьох стадіонів

Третім об’єктом програми є будівництво стадіону у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Черкаської міської ради. Там облаштують футбольне поле із поліуретановим покриттям розміром 60×40 м, легкоатлетичні доріжки, трибуни та освітлення. Також проєктом передбачене огородження всієї території, улаштування тротуарної плитки, встановлення спортивного обладнання, встановлення зовнішнього електроосвітлення та посів газонної трави.
Реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи у місті Золотоноша Черкаської області. Проведення комплексної реконструкції стадіону ДЮСШ передбачає:

-будівництво основного футбольного поля розміром 5220 м, (90 метрів на 58 м);

-будівництво майданчику для баскетболу та волейболу (28 метрів на 15 метрів);

-благоустрій прилеглої території.
08.09.2020 20:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter