Юні канівські футболісти дякують, аж підскакують Партії регіонів за те, що грають у футбол

У радянські часи для юних футболістів, баскетболістів та інших спортсменів поїхати у сусіднє місто чи область для товариських зустрічей було звичною справою. Нині на Черкащині це можливо переважно за підтримки Партії регіонів. Хлопчаки з футбольної команди «ДЮСШ Колос» з села Степанці Канівського району з`їздили в Київ на товариську зустріч з однолітками з київського “Динамо». Програли. Після цього канівські тренери дуже дякували голові РДА, депутатам-регіоналам за «надану можливість». А не подякуєш – фіг куди більше поїдеш? Ось як пише про вікопомну подію прес-служба обласної організації Партії регіонів.

"Хлопчаки з футбольної команди «ДЮСШ Колос» села Степанці Канівського району Черкаської області завдяки підтримці Партії регіонів зіграли товариський матч з однолітками – юнацькою командою «Динамо» Київ U-12. 19 лютого до Києва на навчально-тренувальну базу «Динамо» прибула юнацька команда «ДЮСШ Колос», яка представляла футбол села Степанці, а відтак і усього Канівського району.
Перш за все хлопчакам показали саму тренувальну базу – поля зі штучним та трав’яним покриттями, на яких тренування можуть проходити за будь-якої погоди; основний корпус, де під час підготовки до матчів розміщуються головний та резервний склади команди; тренувальний манеж – де й зараз тренуються молодіжні, юнацькі команди та футболісти основного складу, а також проводить свої матчі резервний склад й інші київські команди першої та другої ліги. Манеж – це величезна споруда, в середині якої прекрасне поле зі штучним покриттям. Такий навчально-тренувальний комплекс вражає. Він визнаний одним із найкращих у світі і відповідає всім вимогам УЄФА.
Та метою візиту степанчан до Києва було все ж таки не огляд тренувальної бази, а товариський матч із однолітками – юнацькою командою «Динамо» Київ U-12, яку тренує відомий футболіст, а зараз тренер юнаків Сергій Журавльов. Символічно, що Сергій Журавльов завершував свою футбольну кар’єру в команді «Дніпро» Черкаси.
Юні канівські футболісти дякують, аж підскакують Партії регіонів за те, що грають у футбол

Розповідаючи про цю товариську зустріч, варто згадати, що це не перший візит з канівської землі в гості до славетного клубу. Та, на жаль, попередні зустрічі завжди завершувалися не на користь команд із Черкащини. Такий стан речей не міг пояснити жоден тренер. Чи то на юних футболістів так впливала побачена навчально-тренувальна база, чи то саме розуміння, що доводиться грати з гравцями одного з найтитулованіших клубів України наганяв страх та підкошував коліна.
В будь-якому випадку і цього разу перед тренером команди Станіславом Яременком стояла задача підготувати перш за все юнаків психологічно. Як то кажуть, не святі горшки ліплять. Тож Станіслав Іванович пояснював своїм гравцям, що важливо зіграти максимально зібрано і дисципліновано. Адже суперник, маючи кращу підготовку, як технічно так і тактично, не дасть команді часу на роздуми.
Зустріч відбувалася у три тайми, по двадцять хвилин кожен. Відразу ж і степанчани, і кияни продемонстрували, що матч буде безкомпромісним і захоплюючим. Вже на 35 секунді гри м’яч буквально в декількох сантиметрах розминувся зі стійкою воріт динамівського воротаря. Надалі кожна з команд могла досягти успіху, та все ж таки на першу перерву пішли, не відкривши рахунок. Забити гол динамівцям вдалося у другому таймі. У третьому, вирішальному таймі шанси вирвати перемогу мали обидві команди. Дзвін поперечини і стійки неодноразово звучав у штрафному майданчику хазяїв. Динамівці теж не спочивали на лаврах і атакували досить агресивно, що наприкінці тайму дало їм змогу забити ще один гол.
Коментуючи результати гри, головний тренер команди «ДЮСШ Колос» Станіслав Яременко наголосив: «Я вдячний голові райдержадміністрації Олексію Гиці, депутатам районної ради від Партії регіонів Ларисі Некрасі, Володимиру Братанічу, ФОК «Колос» за надану можливість дітям зіграти такий матч. Хоча вони програли, але здобули іншу перемогу - продемонструвавши, що не знітилися перед іменитим суперником, показавши чудову агресивну гру. Кожен із гравців зіграв на голову вище своїх можливостей. Я радий за цих хлопчаків, бо шанс отримати такий досвід випадає не кожному. Я вірю в них, вірю, що кожен у майбутньому досягне поставлених цілей, стане здоровим громадянином нашої держави».
Подовжуючи його думку, заступник голови Канівської районної організації Партії регіонів Лариса Некраса додала: «Ми, Канівська районна організації Партії регіонів, продовжуємо успішно реалізовувати свій проект «Здорова людина – міцна родина – сильна країна». На мою думку, допомагаючи дітям зіграти такий матч, ми вкладаємо кошти у наше майбутнє, в майбутнє нашої держави».
22.02.2012 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:38 22.02.2012 Nazar Obidzinski:
Так же ж все заплутано... То ці хлопчаки поїхали за партійні гроші ПР, за приватні гроші депутатів-владців регіоналів, чи все ж за бюджетні гроші?