До Дня Незалежності в Каневі проведуть заплив через Дніпро

До Дня Незалежності в Каневі проведуть заплив через Дніпро Як інформують у міськраді Канева, спортивний захід планують провести напередодні Дня Незалежності України – у неділю, 23 серпня.

- Організатори феєричного запливу «Десна 6.5» Олександр Колоша і Людмила Курочка відвідали наше місто з пропозицією організувати тут подібний захід, - говорить Канівський міський голова Ігор Ренькас. - Ми завжди активно підтримуємо будь-який розвиток, особливо, коли це стосується спорту та активності молоді. Маємо надію, що подібні заходи сприятимуть популяризації здорового способу життя серед населення міста та України.

Змагання проводитимуться з найвищим рівнем організації, яку забезпечуватимуть спільно організатори та відповідні служби міста. Так, дистанція буде розмічена буями, а учасників супроводжують катери, забезпечуючи безпеку на воді.

Спортсмени та всі бажаючі, які мають спортивну підготовку та силу духу, перепливатимуть акваторію Дніпра й навколо острова, що знаходиться поблизу пляжної зони зі стартом та фінішом напроти комплексу «Княжа гора».
31.07.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter