56 плавців пливтимуть 10 кілометрів у Міжнародному запливі через Дніпро цієї суботи

Завершилася реєстрація для участі у Міжнародному запливі через Дніпро. Найдовшу дистанцію у 10 кілометрів наважилися підкорити 56 плавців з різних міст. Вже цієї суботи, 11 липня, вони кинуть виклик водній стихії.
56 плавців пливтимуть 10 кілометрів у Міжнародному запливі через Дніпро цієї суботи

Старт 10-кілометрової дистанції запланований на 9:30 на лівому березі поблизу села Благодатне. І завершиться на пляжі розважального комплексу «Бочка».

- За кожним учасником буде вестися нагляд. Якщо хтось зійде з дистанції, його обов’язково підхоплять на супроводжуючий човен. Крім того, на 3 та 6 кілометрі ми фіксуємо точки, де плавці зможуть перекусити. Це дуже важливо, оскільки під час запливу сильно витрачається енергія і її потрібно поповнювати їжею. Якщо цього не зробити, то шанси здолати дистанцію стають мізерними. Тож на плавців чекатимуть човни із харчами, – розповідає організатор запливу Олексій Сюткін.

Саме Олексій кілька років тому встановив рекорд серед чоловіків – з лівого на правий берег Дніпра він дістався за 1 годину. 58 хвилин. Цього разу в учасників є шанс показати кращий результат.

62 особи зареєструвалися на коротшу дистанцію – у 5 кілометрів. 89 плавців долатимуть 3 кілометри.

Вибороти перемогу в естафеті (5+5 км) спробують учасники з 10 команд. А в запливі для найменших (на 800 метрів) стартуватимуть 34 плавців.
Нагадаємо, Міжнародний заплив на Черкащині був заснований 2007 року.
07.07.2020 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter